Aktuality » Klubová výstava 2018

Příspěvek byl zveřejněn dne 12.9.2018.

Klubová výstava 2018

Klubová výstava švýcarských honičů se letos opět konala v krásném prostředí ve Vysočanech u Chomutova, Hotel sv. Václava. Posuzoval mezinárodní rozhodčí pan Petr Řehánek a měli jsme příležitost zde v kruhu obdivovat 34 ušlechtilých švýcarských honičů. Premiéru zde mělo i jedno krásné štěně bernského nízkonohého honiče a dále se předvedlo 21 bernských honičů, 2 lucernští honiči a 11 švyckých honičů. 

 

Bernští vítězové

Deeogee Lady Dorotte V1, CAC, Klubový vítěz, BOB.

Sophie Bencilla V1, CAC, Klubová vítězka, BOS. 

Dante Aurita Kitta V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ. 

Albert Hvězda z Větrníku V1, Nejlepší veterán BOV.

 

Lucernští vítězové

Cira - Betty vom Adlejäger V1, CAC, Klubový vítěz, BOB a BIS. 

Bastien vom Glichenberg V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ, BOS.

 

Švyčtí vítězové 

Izzy Lady Bardotte, V1, CAC, Klubový vítěz, BOB. 

Hedvika Lady Bardotte V1, CAC, Klubová vítězka, BOS.  

 

Nemohly chybět ani klubové soutěže a předávání pohárů pro další Klubové šampiony a Klubové junior šampiony. Klubová výstava se nám opravdu vydařila, k čemuž přispělo nejen reprezentativní prostředí, ale především milí lidé a úžasní psi. Potěšilo nás i závěrečné kladné hodnocení současného chovu švýcarských honičů a pochvala vedení klubu od pana rozhodčího. Na závěr proběhlo i tradiční fotografování všech účastníků této klubové akce. Po obědě se konala ještě bonitace, kterou úspěšně prošlo osm švýcarských honičů. 

Fotografie z celého posuzování i bonitací si můžete prohlédnout zdehttps://svycarskyhonic.rajce.idnes.cz/Klubova_vystava_8._zari_2018/

Kompletní výsledky KV zde:


TOPlist