Aktuality » Natura Viva 2015

Příspěvek byl zveřejněn dne 1.6.2015.
Naši švýcarští honiči se předvedli ve velmi dobrém světle. Na stánku se chovali klidně a vyrovnaně, od návštěvníků se nechali podrbat a přitahovali na sebe pozornost dětí i dospělých návštěvníků. Nemyslivce upoutávala především elegance našich psů, nezvykle dlouhé uši a jejich sympatické projevy, které všichni znáte z domova :). Myslivci se zajímali spíš o to, jak se loví se švýcarským honičem a jak se naši psi chovají v leči.  
 
Naše plemeno je málopočetné a všichni, kdo mají za sebou odchov štěňat, vědí, jak důležité a mnohdy nelehké je najít ty správné majitele pro svá štěňátka. Toto je jedna z cest, jak informace o našem skvělém plemeni dostat mezi veřejnost. S každým rokem lze pozorovat rostoucí počet zájemců, kteří se o plemeni chtějí něco dozvědět a na stánek si přijdou popovídat.
 
Výstava je skvělým počinem nejen pro prezentaci plemene. Kromě zajímavé expozice je tu široká nabídka oblečení a potřeb pro myslivce, kynology, zahrádkáře, včelaře, rybáře, zakoupit tu lze i různé kožené výrobky, vodítka, kosmetiku... vše, co se vyrábí z přírodních zdrojů. 
 
Všem, kdo se na výstavě letos vystřídali při prezentaci plemene, moc děkujeme a těšíme se na pokračování v roce  2016.
 
Jana Nováková

TOPlist