Aktuality » Speciální výstava 2017

Příspěvek byl zveřejněn dne 23.6.2017.

Tropická vedra nás tentokrát netrápila, protože se ten den zrovna citelně ochladilo, ale déšť nás naštěstí minul. Umístění kruhu švýcarských honičů bylo bylo až na louce za zámkem a tak se zde osvědčily naše nové klubové prapory, které na přítomnost plemene upozornily návštěvníky už z dálky. Přihlášeno bylo 27 bernských honičů. Vítězem mladých se stal Charles Lady Bardotte V1, CAJC, BOJ, VMSV a vítězem speciální výstavy Erdal Lady Dorotte V1, CAC, VSV, BOS. Celkovou vítězkou plemene je Candida Bohemia Hill V1, CAC, VSV, BOB.

Přihlášených švyckých honičů bylo 17.  Vítězkou mladých se stala Ivaline Lady Bardotte V1, CAJC, BOJ, VMSV a vítězkou speciální výstavy Yasmine Bencilla V1, CAC, VSV, BOS. Vítězem plemene, ale také vítězem celé speciální výstavy, je švycký honič Dante Lady Bardotte V1, CAC, VSV, BOB a BIS. 

Kompletní výsledky najdete ZDE.

V závěrečných soutěžích Oblastní výstavy v Náměšti na Hané, při které se naše speciální výstava konala, se ještě předvedli bernští a švyčtí honiči v chovatelských skupinách.
Bernští honiči CHS Lady Bardotte se umístili na 2. místě.
Po skončení výstavy obdrželi také poháry Kluboví šampioni a konala se úspěšná bonitace osmi švýcarských honičů. Fotografie z průběhu výstavy i ze závěrečného fotografování na bonitační karty si můžete prohlédnout ZDE.
 
Gratuluji vítězům a těším se na shledanou se všemi příznivci plemene na naší jubilejní klubové výstavě ve Vysočanech u Chomutova 9. září 2017!
Barbora Dančová
poradkyně chovu

TOPlist