Proběhlé akce » Výcvikový den v Okounově - 24. 6. 2017

Příspěvek byl zveřejněn dne 30.6.2017.

Za odborného výkladu pana Přemysla Maška, který má velmi bohaté zkušenosti jak s pořádáním, tak i posuzováním BZH, si vůdci a jejich psí svěřenci mohli zkušební disciplíny vyzkoušet přímo v praxi. Nejprve se nacvičovalo vodění na řemeni a odložení s výstřelem, nakonec se psi a jejich vůdci vydali na uměle šlapané nepobarvené stopy. Stopy zvládli všichni na výbornou, někteří dokonce hlasitě na konci stopy u kusu vzorně hlásili. S voděním na řemeni, ale hlavně s odložením to však bylo trochu horší, ale ještě je čas vše dopilovat.

Sobotní výcvikový den se velmi povedl, počasí nám přálo a prostředí kouzelných Doupovských vrchů bylo příjemnou kulisou pro strávení krásného a příjemného dne. Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Maškovi, za organizaci, přípravu stop a hlavně za velmi přátelský a odborný přístup při nacvičování jednotlivých disciplín.

BZH se budou na tomto místě konat dne 26.8.2017. V případě zájmu o účast na těchto BZH je nutno podat přihlášku na OMS Chomutov a to do 7. 8. 2017. Přihlášku a propozice naleznete ZDE.


TOPlist