Výsledky výstav KCHŠH » Speciální výstava KCHŠH Náměšť na Hané 2018

Příspěvek byl zveřejněn dne 23.6.2018.

V Náměšti na Hané se letos opět konala Speciální výstava klubu chovatelů švýcarských honičů, kterou pečlivě posuzoval pan rozhodčí Leoš Jančík. Přihlášeno bylo celkem 34 švýcarských honičů, z toho 23 bernských, 2 lucernští a 9 švyckých, kteří se předváděli v prostorném kruhu na louce. Počasí nám tentokrát opravdu přálo. Vítězem celé speciální výstavy BIS se stal švycký honič Alfred z Cukrovaru. Mladá bernská honička Danaé Aurita Kitta se stala Vítězkou mladých speciální výstavy, BOJ a BOS. Z dospělých bernských honičů je Vítězem speciální výstavy, BOB Deeogee Lady Dorotte a Vítězkou speciální výstavy se stala Diana Lady Dorotte. Veterán Acki vom Weinberg získal BOV a ještě 2. místo v závěrečných soutěžích o  nejlepšího veterána Oblastní výstavy Náměšť na Hané, při které se naše Speciální výstava KCHŠH konala. Mladý lucernský honič Bastien vom Glichenberg je Vítězem mladých speciální výstavy, BOS a Vítězkou speciální výstavy BOB se stala lucernská fena Cira-Betty vom Adlerjäger. Mladý švycký honič Bruce Moravian Pride se stal Vítězem mladých speciální výstavy, BOJ. Vítězové dospělých švyckých honičů jsou VSV, BOB, BIS Alfred z Cukrovaru a Vítězka speciální výstavy BOS Bailey Moravian Pride.

Po skončení výstavy obdrželi také diplomy a poháry dva Kluboví junior šampioni a tři Kluboví šampioni. Bonitaci na závěr úspěšně absolvovalo deset švýcarských honičů. 

Gratuluji vítězům a těším se na shledanou se všemi příznivci plemene na naší Klubové výstavě ve Vysočanech u Chomutova 8. září 2018!

Barbora Dančová, poradkyně chovu

 

Kompletní výsledky jsou ke stažení zde

Kompletní fotografie z výstavy a bonitací jsou ke stažení zde


TOPlist